Aalbeke

Kies uw taal

U bent hier:

Kalender

<<  Mei 2017  >>
 Zo  Ma  Di  Wo  Do  Vr  Za 
   6
  713
14151617181920
21222324252627
28293031   
Sjouwer Cup 2015 | U7

Sjouwer cup 2015U7

SJOUWER CUP 2015 | U7

  

Deelnemende ploegen:

 

  K. FC Aalbeke Sport - A OMS Ingelmunster   OMS Ingelmunster
  K. FC Aalbeke Sport - B FC Helkijn   FC Helkijn
Hulste Sp   Hulste Sportief R. Dottignies Sport   R. Dottignies Sport
WS Bellegem   WS Bellegem RC Lauwe   RC Lauwe
R. Mouscron Peruwelz   R. Moeskroen-Péruwelz GS Voormezele   GS Voormezele
V.K. Wikings Kortrijk   V.K. Wikings Kortrijk - A V.K. Wikings Kortrijk   V.K. Wikings Kortrijk - B
 
 
Poule-indeling:
 
POULE A POULE B
aalbeke  K. FC Aalbeke Sport - A aalbeke  K. FC Aalbeke Sport - B
WS Bellegem WS Bellegem R. Dottignies Sport R. Dottenijs Sport
 Hulste Sp Hulste Sportief FC Helkijn FC Helkijn
OMS Ingelmunster O.M.S. Ingelmunster
V.K. Wikings Kortrijk V.K. Wikings Kortrijk - A
V.K. Wikings Kortrijk V.K. Wikings Kortrijk - B R. Mouscron Peruwelz R. Moeskroen-Péruwelz
RC Lauwe  R.C. Lauwe GS Voormezele  GS Voormezele
 
 
Wedstrijdschema:
 
VOORRONDES - POULE A
Dag Uur Veld Ploeg A Ploeg B Uitslag
01.05.2015 9u30 1.4 K. FC Aalbeke Sport - A Hulste Sportief 3 - 4
01.05.2015
9u30 1.5 V.K. Wikings Kortrijk - B WS Bellegem 12 - 0
01.05.2015
9u30 2.1 RC Lauwe O.M.S. Ingelmunster 4 - 2
01.05.2015
10u11 1.4 O.M.S. Ingelmunster K. FC Aalbeke Sport - A 0 - 10
01.05.2015
10u11 1.5 Hulste Sportief WS Bellegem 6 - 7
01.05.2015
10u11 2.1 RC Lauwe V.K. Wikings Kortrijk - B 0 - 16
01.05.2015
10u52 1.5 V.K. Wikings Kortrijk - B Hulste Sportief - 1
01.05.2015
10u52 2.2 K. FC Aalbeke Sport - A RC Lauwe - 1
01.05.2015
10u52 2.3 WS Bellegem O.M.S. Ingelmunster 10 - 1
01.05.2015
12u14 1.5 V.K. Wikings Kortrijk - B K. FC Aalbeke Sport - A - 2
01.05.2015 12u14 2.2 Hulste Sportief RC Lauwe 11 - 0
01.05.2015 12u55 2.2 K. FC Aalbeke Sport - A WS Bellegem 3 - 7
01.05.2015 12u55 2.3 O.M.S. Ingelmunster Hulste Sportief 0 - 9
01.05.2015 13u36 2.1 WS Bellegem RC Lauwe - 0
01.05.2015 13u36 2.2 O.M.S. Ingelmunster V.K. Wikings Kortrijk - B 0 - 15
 
 
VOORRONDES - POULE B
Dag Uur Veld Ploeg A Ploeg B Uitslag
01.05.2015 9u30 2.2 FC Helkijn K. FC Aalbeke Sport - B 0 - 4
01.05.2015
9u30 2.3 R. Moeskroen-Péruwelz R. Dottenijs Sport - 2
01.05.2015
9u30 2.4 V.K. Wikings Kortrijk - A GS Voormezele - 2
01.05.2015
10u11 2.2 R. Dottenijs Sport FC Helkijn  2 - 6
01.05.2015
10u11 2.3 R. Moeskroen-Péruwelz V.K. Wikings Kortrijk - A 1 - 3
01.05.2015
10u11 2.4 K. FC Aalbeke Sport - B GS Voormezele - 2
01.05.2015
11u33 1.5 FC Helkijn R. Moeskroen-Péruwelz - 0
01.05.2015
11u33 2.2 GS Voormezele R. Dottenijs Sport 11 - 0
01.05.2015
11u33 2.2 V.K. Wikings Kortrijk - A K. FC Aalbeke Sport - B - 0
01.05.2015
12u14 2.3 V.K. Wikings Kortrijk - A FC Helkijn - 1
01.05.2015 12u55 1.5 K. FC Aalbeke Sport - B R. Moeskroen-Péruwelz - 1
01.05.2015 13u36 1.4 FC Helkijn GS Voormezele 0 - 12
01.05.2015 13u36 1.5 R. Dottenijs Sport K. FC Aalbeke Sport - B 0 - 4
01.05.2015 14u17 1.5 GS Voormezele R. Moeskroen-Péruwelz 3 - 3
01.05.2015 14u17 2.2 R. Dottenijs Sport V.K. Wikings Kortrijk - A 0 - 5
 
Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ
 
HALVE FINALES
Dag Uur Veld Ploeg A Ploeg B Uitslag
01.05.2015 14u58 2.3 O.M.S. Ingelmunster R. Moeskroen-Péruwelz 1 - 2
01.05.2015 14u58 2.2 RC Lauwe R. Dottenijs Sport - 1
01.05.2015 14u58 1.5 K. FC Aalbeke Sport - A GS Voormezele - 1
01.05.2015 15u39 2.3 Hulste Sportief FC Helkijn - 3
01.05.2015 15u39 2.2 WS Bellegem V.K. Wikings Kortrijk - A - 2
01.05.2015 15u39 1.5 V.K. Wikings Kortrijk - B K. FC Aalbeke Sport - B - 0
 
Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ 
 
FINALES
Dag Uur Veld Ploeg A Ploeg B Uitslag
01.05.2015 16u20 2.3 R. Dottenijs Sport O.M.S. Ingelmunster 2 - 7
01.05.2015 16u20 2.2 RC Lauwe R. Moeskroen-Péruwelz 1 - 1 (*)
01.05.2015 16u20 1.5 FC Helkijn GS Voormezele 1 - 7
01.05.2015 17u01 2.3 Hulste Sportief K. FC Aalbeke Sport - A  - 1
01.05.2015 17u01 2.2 K. FC Aalbeke Sport - B V.K. Wikings Kortrijk - A 1 - 1 (**)
01.05.2015 17u01 1.5 V.K. Wikings Kortrijk - B WS Bellegem - 1
 
(*) RC Lauwe winnaar na penalties.  (**)  V.K. Wikings Kortrijk - A winnaar na penalties.
 
 
Einduitslag:
 
1    V.K. Wikings Kortrijk - B
2    WS Bellegem
3    V.K. Wikings Kortrijk - A
4    K. FC Aalbeke Sport - B
5    Hulste Sportief
6    K. FC Aalbeke Sport - B
7    GS Voormezele
8    FC Helkijn
9    RC Lauwe
10    R. Moeskroen-Péruwelz
11    O.M.S. Ingelmunster
12    R. Dottenijs Sport
 
Beste Doelsaldo    V.K. Wikings Kortrijk - B
 
Fairplay    R. Dottenijs Sport
 
 

Sponsors

Volgende

Our website is protected by DMC Firewall!