Aalbeke

Kies uw taal

U bent hier:

Kalender

<<  Juli 2017  >>
 Zo  Ma  Di  Wo  Do  Vr  Za 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Sjouwer Cup 2014 | U9

Logo Shouwer Cup 2014U9

 

 

  

SJOUWER CUP 2014 | U9

  

Deelnemende ploegen:

 

  K. FC Aalbeke Sport   K. VC Deerlijk Sport
  FC Helkijn   VK Dadizele
  K. FC Marke   K. RC Bissegem
  WS Bellegem   UJS Cheminots Tourcoing (F)
 
 
Poule-indeling:
 
POULE A POULE B
    VK Dadizele      K. FC Aalbeke Sport 
    K. VC Deerlijk Sport      WS Bellegem 
    FC Helkijn      K. RC Bissegem 
    K. FC Marke      UJS Cheminots Tourcoing (F) 
 
 
 
Wedstrijdschema:
 
VOORRONDES - POULE A
Dag Uur Veld Ploeg A Ploeg B Uitslag
01.05.2014 10u11 2.1 FC Helkijn K. FC Marke 4 - 3
01.05.2014 10u11 2.2 VK Dadizele K. VC Deerlijk Sport 1 - 2
01.05.2014 10u52 2.2 K. FC Marke VK Dadizele 0 - 0
01.05.2014 10u52 2.3 K. VC Deerlijk Sport FC Helkijn 0 - 7
01.05.2014 11u33 2.3 FC Helkijn VK Dadizele 10 - 0
01.05.2014 12u14 2.1 K. VC Deerlijk Sport K. FC Marke 3 - 2
 
 
VOORRONDES - POULE B
Dag Uur Veld Ploeg A Ploeg B Uitslag
01.05.2014 10u11 2.3 K. FC Aalbeke Sport K. RC Bissegem 2 - 3
01.05.2014 10u52 2.1 WS Bellegem UJS Cheminots Tourcoing (F) 3 - 5
01.05.2014 11u33 2.1 UJS Cheminots Tourcoing (F) K. FC Aalbeke Sport 7 - 1
01.05.2014 11u33 2.2 K. RC Bissegem WS Bellegem 1 - 6
01.05.2014 12u14 2.2 UJS Cheminots Tourcoing (F) K. RC Bissegem 7 - 2
01.05.2014 12u14 2.3 K. FC Aalbeke Sport WS Bellegem 2 - 5
 
Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ
 
HALVE FINALES
Dag Uur Veld Ploeg A Ploeg B Uitslag
01.05.2014 13u36 2.1 K. FC Aalbeke Sport K. FC Marke 1 - 4
01.05.2014 13u36 2.3 K. RC Bissegem VK  Dadizele 5 - 1
01.05.2014 14u12 2.1 WS Bellegem FC Helkijn 5 - 4
01.05.2014 14u12 2.3 UJS Cheminots Tourcoing K. VC Deerlijk Sport 3 - 1
 
Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ Ξ 
 
FINALES
Dag Uur Veld Ploeg A Ploeg B Uitslag
01.05.2014 15u00 2.1 K. FC Aalbeke Sport VK Dadizele 2 - 0
01.05.2014 15u00 2.3 K. FC Marke K. RC Bissegem 4 - 3
01.05.2014 15u36 2.3 FC Helkijn K. VC Deerlijk 2* - 2
01.05.2014 15u36 2.1 UJS Cheminots Tourcoing WS Bellegem 2 - 4
 
 * FC Helkijn winnaar met penalties (2-0)
 
 
Einduitslag:
 
1    WS Bellegem
2    UJS Cheminots Tourcoing 
3    FC Helkijn 
4    K. VC Deerlijk 
5    K. FC Marke
6    K. RC Bissegem 
7    K. FC Aalbeke Sport 
8    VKDadizele 
   
Beste Doelsaldo    UJS Tourcoing
   
Fairplay    VK Dadizele 
 
 

Sponsors

Volgende

DMC Firewall is a Joomla Security extension!